Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Sun Tanning Oil SPF 6 -Масло за сончање

390ден

Масло за сончање 125 мл.

- +

Опис

Mаслото за сончање Pierre Cardin со ефект на брзо потемнување обезбедува ниско ниво на заштита на вашата кожа од сончевите зраци. Неговата специјална формула која содржи масло од морков, витамин Е и бета-каротен и помага на вашата кожа да добие блескав тен . Неговиот лесен и пријатен мирис ќе го почувствувате на вашата кожа.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute