Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Torture Pumping Volume Longlash Mascara Маскара за очи

690ден

Маскара за очи

- +

Опис

Длабок и атрактивен изглед со исклучително долги и високо волуменизирани трепки. Со специјално дизајнираната четка веднаш ги прави трепките да изгледаат погусти, подолги и поинтензивни.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute