Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Ultimate Shampoo-Шампон за сува коса

390ден

Шампон за сува коса 750мл.

- +

Опис

Pierre Cardin Ultimate Shampoo 750 мл. Шампон за сува коса е наменет за секојдневна употреба.Со неговата специјална формула нежно ја чисти вашата коса, обезбедува меко и свиленкасто чувство и овозможува ревитализација на вашата коса.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute