Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Volume Designer Mascara Маскара за очи

390ден

Маскара за очи 9мл.

- +

Опис

Маскара која ја покрива секоја трепавица со максимален волумен со едно движење и без згрутчување. Четката на Volume Designer Mascara е специјално дизајнирана за совршено да ги опфати трепките. Со црна боја со висок интензитет, оваа долготрајна маскара без размачкување ќе ви даде хипнотизирачки трепки.

Дополнителни информации

Black

Црна

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute