Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Water (Tears) Proof Mascara Маскара за очи

520ден

Маскара за очи водоотпорна 5.5 мл.

- +

Опис

Меката, кремаста формула збогатена со восок ја одржува еластичноста и дава изглед на бујност на трепките.
Со специјално дизајнирана четка која дава дополнителен волумен, ги подигнува вашите трепки од коренот до врвот, истакнувајќи ги и веднаш згуснувајќи ги.
Маскарата со високо специјализирана четка со три ефекти, изработена од специјални влакна е дизајнирана да го зголеми волуменот, одвојувањето и акцентирањето на трепките.

 

Дополнителни информации

Black

Black

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute