Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Sold

Pierre Cardin Whitening Cream Крема за лице

270ден

Крема за лице 75мл.

Нема на залиха

Опис

Кремата за избелување на Pierre Cardin помага да се осветли вашата кожа и да се изедначи нејзиниот тен. Благодарение на содржината на витамин Ц и Шеа путер значително ја намалува појавата на темни дамки. Пожелно е да се користи два пати на ден. Погоден за сите типови на кожа.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute