Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Sold

Pierre Cardin Whitening Toothpaste Паста за заби

220ден

Паста за заби 75мл.

Нема на залиха

Опис

Неговата моќна формула која содржи калциум карбонат помага во избелување на забите. Вкусот на нане остава пријатен мирис и свеж здив во устата. Неговата формула богата со минерали прави да се чувствувате добро во вашата рутина за орална нега. Погоден за секојдневна употреба.

Состав: Calcium Carbonate, Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, PEG-8, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Phenoxyethanol, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Ethylhexylglycerin.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute