Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Youth Aura Make-Up Primer Прајмер

820ден

Прајмер (подлога за шминка)30мл.

- +

Опис

Pierre Cardin Youth Aura Make Up Primer Sheer Illuminating Base ја подобрува чистотата на кожата и и дава природен и жив сјај. Може да се користи засебно за да и даде на кожата прекрасен блескав изглед, или пред нанесување шминка. Подлогата прави шминката да изгледа совршено и ја продолжува нејзината издржливост. Погоден за сите типови кожа.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute