Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

Pierre Cardin Zoom Eye Volume & Lengthening Mascara -Маскара за очи

390ден

Маскара за очи 13 мл.

- +

Опис

Ултра кремаста, издолжувачка и волуменска маскара која дава драматичен изглед на вашите трепки. Неговата кремаста текстура дава најдлабока, најинтензивна црна боја, додека четката за волумен дефинира чист финиш без грутки.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute