Бесплатна достава за сите нарачки над 1200 денари. Доставата се врши за 2-3 работни денови.

-30%

Pierre Cardin Secret Paradise Special Product Set

1,109ден

Сет за тело 5 парчиња за жени

- +

Опис

Типови на кожа: Погоден за сите типови на кожа

Сет за тело Secret Paradise: Течен сапун за раце 350 мл., Гел за туширање 400мл., Лосион за тело 350мл., Спреј за тело 200мл., Крема за раце и нокти 75мл.

Течен сапун за раце 350 мл.: Течниот сапун Secret Paradise е збогатен со Глицерин ,Витамин Е и Баобаб.Нежно ги мие вашите раце,помагајќи им да ја задржат влажноста.Специјалната формула со Баобаб помага вашата кожа да биде мека и нежна.Неговиот тропски мирис ве носи во рајот.

Гел за туширање 400мл: Гелот за туширање Secret Paradise  содржи формула засилена со навлажнувачко Баобаб масло кое ја ревитализира и нежно ја чисти кожата. Овој освежителен гел е збогатен со хранлив Глицерин и Витамин Е .

Лосион за тело 350мл. : Лосионот за тело  Secret Paradise, збогатен со масло од Баобаб, ја омекнува вашата кожа. Нејзината богата формулата се заснова на глицерин и витамин Е кои ја прават вашата кожата длабоко нахранета и навлажнета. Лосионот лесно се апсорбира и и дава на кожата прекрасен тропски мирис кој ве носи во рајот.

Спреј за тело 200мл.: Спрејот за тело Secret Paradise  со неговиот тропски мирис ве носи во рајот и ви помага да се чувствувате опуштено и свежо во текот на целиот ден.

Крема за раце и нокти 75мл.: Неговата богата формула се базира на скапоценото масло од баобаб, кое помага да се врати мекоста на кожата. Оставајќи ги рацете меки и кадифени на допир.

Back to top

The ultimate make-up shop page brings you everything you need

Filter by attribute